محصولات

کیسه های والودار ته دوخت

این کیسه که از جنس کیسه های لمینیت شده می باشد به صورت تمام اتوماتیک مراحل پرفراژ، گاست، برش سرد، برشL، قیف شدن و دوخت سر وته را طی می شود. اندازه و نوع چاپ و همچنین دهانه والو و عمق ان مطابق با سلیقه مشتری قابل تغییر میباشد. باتوجه به اینکه این کیسه بعد از پر شدن به صورت مکعب مستطیلی در می آید و شکل زیبایی به خود میگیرد مورد استقبال بسیاری از کارخانجات تولید و توزیع گچ و سیمان قرار گرفته و همچنین جهت صادرات نیز استفاده میگردد.

کیسه های یک سرباز ته دوخت

در این کیسه ها از رول های معمولی یا لمینه شده است استفاده میگردد و با توجه به طول کیسه که توسط خریدار مشخص میگردد عملیات برش و دوخت در انتهای کیسه توسط دستگاه انجام می پذیرد. این نوع کیسه ها جهت بسته بندی آرد ،حبوبات و دیگر محصولات کشاورزی بکار می رود.

کیسه های دولایه

این کیسه ها همانند کیسه های یک سرباز ته دوخت می باشد با این تفاوت که دارای یک لایه خالی از جنس PE بوده که علاوه بر دوخت در قسمت انتهایی کیسه در بیشتر موارد بنا به درخواست خریدار سر دوزی نیز انجام شده و دو لایه در قسمت بالای کیسه نیز به هم متصل میگردد این نوع کیسه ها با توجه به لایه نایلونی اضافه شده در داخل کیسه ضمن محافظت محتویات کیسه از عوامل بیرونی همچون رطوبت ، موجب استحکام بالاتر کیسه و ممانعت از هر گونه احتمال ریزش محتویات کیسه می گردد فلذا جهت بسته بندی شکر ، کود شیمیایی و محصولات پتروشیمی که در آن ماده پر شونده می بایستی از رطوبت مصون باشد بکار می رود.

برخی از موارد استفاده

  • از این کیسه ها می توان برای بسته بندی انواع سیمان بهره برد.
  • از این کیسه ها می توان برای بسته بندی انواع ماسه بهره برد.
  • از این کیسه ها می توان برای بسته بندی انواع گچ بهره برد.
  • از این کیسه ها می توان برای بسته بندی نمک و حبوبات بهره برد.
  • از این کیسه ها می توان برای بسته بندی انواع کود شیمیایی بهره برد.