محصولات

کیسه های AD*STAR

کیسه های AD*STAR با استفاده از تکنولوژی به روز دنیا تولید شده و در ساخت آن از هیچ نوعی از چسبی استفاده نمی شود. این کیسه ها از استحکام فوق العاده ای برخوردار هستند و به همین جهت در بسیاری از واحد ها و کارخانه های تولیدی سیمان کیسه های AD*STAR جایگزین پاکتهای کاغذی شده است.
امتیاز این کیسه این ست که بر خلاف پاکتهای کاغذی پس از گذشت زمان قابل مصرف بوده و دچار خشک شدگی و ضایعات نمی شوند.

اطلاعات بیشتر »

کیسه های جامبو

جامبو بگ کیسه های انعطاف پذیری هستند که جهت حمل محصولات از 500 تا 2000 کیلوگرم و تا حجم 3 متر مکعب استفاده می گردند. جمبو بگ ها جهت حمل انواع مواد جامد و خشکی که به صورت پودری ، دانه ای یا پولکی می باشند ، مناسب هستند. این کیسه ها با استفاده از جرثقیل یا لیفتراک به راحتی از قسمت فوقانی بلند شده و جابجا می شوند. جمبو بگ ها یکی از کم هزینه ترین و مناسب ترین نوع بسته بندی جهت حمل و انبار نمودن مواد فله خشک هستند که نیاز به بسته بندی ندارند.

اطلاعات بیشتر »

کیسه های یک سرباز ته دوخت

در این کیسه ها از رول های معمولی یا لمینه شده استفاده می گردد و با توجه به طول کیسه که توسط سفارش دهنده مشخص میگردد. تمامی عملیات برش و دوخت در انتهای کیسه توسط دستگاه انجام می پذیرد. این نوع کیسه ها جهت بسته بندی آرد، حبوبات و دیگر محصولات کشاورزی بکار می رود.

اطلاعات بیشتر »

رول های پلی پروپیلن PP

پارچه های پلی پروپیلن یا به اختصار پارچه های PP با کیفیت بالا تولید و به صورت رول عرضه میگردد. امروزه پارچه های پلی پروپیلن به دلیل استحکام بالا و هزینه پائین جهت بسته بندی در بسیاری از صنایع مورد استفاده می گیرند. کاربرد اصلی این پارچه ها تولید کیسه های پلی پروپیلن و جامبو می باشد.

اطلاعات بیشتر »

کیسه های دولایه

این کیسه ها همانند کیسه های یک سرباز ته دوخت است با این تفاوت که دارای یک لایه از جنس PE بوده که علاوه بر دوخت در قسمت انتهایی کیسه بنا به نیاز خریدار سر دوزی نیز انجام می شود و دو لایه در قسمت بالای کیسه نیز به هم متصل می گردد. این نوع کیسه ها با داشتن لایه نایلونی در داخل ضمن محافظت محتویات کیسه را از عوامل بیرونی همچون رطوبت ، موجب استحکام بالاتر کیسه می گردد. به همین دلیل در بسته بندی شکر ، کود شیمیایی و محصولات پتروشیمی که باید از رطوبت مصون باشند بکار می رود.

اطلاعات بیشتر »

کیسه های والو دار ته دوخت

این کیسه که از جنس کیسه های لمینیت شده می باشد به صورت تمام اتوماتیک مراحل پرفراژ، گاست، برش سرد، برشL، قیف شدن و دوخت سر وته را طی می شود. اندازه و نوع چاپ و همچنین دهانه والو و عمق ان مطابق با سلیقه مشتری قابل تغییر میباشد. باتوجه به اینکه این کیسه بعد از پر شدن به صورت مکعب مستطیلی در می آید و شکل زیبایی به خود میگیرد مورد استقبال بسیاری از کارخانجات تولید و توزیع گچ و سیمان قرار گرفته و همچنین جهت صادرات نیز استفاده میگردد.

اطلاعات بیشتر »