درباره ما

شرکت راشین رودافشان

شرکت راشین رودافشان سهامی خاص و به شمار ثبت 522821 با هدف تامین کیسه های پلی پروپیلن و کیسه سیمان و کیسه های کاغذی سازگار با محیط زیست برای صنایع و کارخانه های تولید و بسته بندی سیمان و صنایع مرتبط با آن و ارائه خدماتی برتر به همراه تضمین کیفیت بالا به شما هم میهنان عزیز تاسیس گردید.
ما در شرکت راشین رودافشان همگام و هم راستا با تکنولوژی روز دنیا به دنبال بهبود بهره وری به همراه  افزایش هرچه بیشتر کیفیت هستیم.

رعایت تمامی استانداردهای موجود و تلاش برای حفظ محیط زیست همواره یکی از دغدغه‌های تک تک همکاران فعال در راشین رودافشان بوده است و با تلاش روز افزون این پرسنل توانمند رفع این دغدغه و دستیابی به این اهداف امکان‌پذیر گشته است.
به دست آوردن گواهینامه های بین المللی همچون ایزو 9001 ، ایزو 14001 ، ایزو 18001 و گواهینامه رضایت مندی مشتریان (ایزو 10002) خود گواه توانمندی و بهره‌مندی گروه راشین رودافشان از پرسنل مجرب و توانا در امر تهیه محصولات کیسه پلی پروپیلن، ارائه محصولات، توزیع کیسه سیمان، مدیریت بهره وری و حفظ محیط زیست است.


محصولات

ما با ارائه کیسه های پلی پروپیلن و کیسه های سیمان و کیسه های کاغذی سیمان سازگار با محیط زیست با کیفیت و مناسب، متنوع و برخوردار از ماندگاری بالا در کنار بهبود شرایط حفظ و نگهداری و جابجایی سیمان تولیدی در کشور و بهبود شرایط سیمان مصرفی در صنایع ساختمان و دیگر صنایع نیازمند به سیمان گامی بزرگ در راستای کاهش نیاز کشور به واردات تمامی این محصولات و تحقق هرچه بیشتر اقتصاد مقاومتی و سرفرازی ایران برداشته ایم.

  • کیسه های AD*STAR
  • کیسه های جامبو
  • کیسه های یک سرباز ته دوخت
  • رول های پلی پروپیلن PP
  • کیسه های دولایه
  • کیسه های والو دار ته دوخت
  • کیسه های کاغذی سازگار با محیط زیست

اهداف ما

اشراف کامل به نیازهای بازار و کشور ما را قادر ساخته است تا با ارائه محصولات متناسب با نیازهای مصرف کنندگان از حضور پر رنگ دربازار کیسه سیمان و کیسه پلی پروپیلن برخوردار باشیم و بتوانیم به نوبه ی در بهبود شرایط کیفی سیمان و موارد مشابه سهیم باشیم.

رویکرد ها

ما در شرکت راشین رود افشان در تلاش هستیم با بهبود کیفیت محصولات و خدمات ارائه شده در زمینه کیسه های پلی پرو پیلن و کیسه های سیمانی و کیسه های کاغذی سازگار با محیط زیست هر بیشتر در راستای محافظ از محیط زیست قدم برداریم.


چارت مدیریتی شرکت راشین رودافشان

بهره گیری از مدیران مجرب وجه تمایز ماست.


مدیر مالیشرکت راشین رود افشان

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec hendrerit vehicula est, in consequat.

مدیر عاملشرکت راشین رود افشان

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec hendrerit vehicula est, in consequat.

مدیر فروششرکت راشین رود افشان

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec hendrerit vehicula est, in consequat.


برخی از مشتریان